«Учитель року – 2021»: хто з луцьких педагогів змагатиметься за почесне звання

В Україні стартував перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Три конкурсні випробування першого туру проходитимуть дистанційно.

За інформацією Міносвіти, для участі у конкурсі зареєструвалися понад 4 тисячі педагогічних працівників, пише Конкурент.

Педагоги змагатимуться у чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання» та «Українська мова та література».

Одним із завдань конкурсу стане перевірка вміння вчителя організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

Проведення фіналу конкурсу запланували на квітень 2021 року. У кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України.

Номінантами серед волинян стали 450 педагогів. Повний список можна переглянути за посиланням. А серед педагогів закладів освіти Луцька змагаються:

Номінація «Керівник закладу освіти»

Волинець Леся Іванівна, Комунальний заклад «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради»

Дубина Олександр Дмитрович, Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»

Кучер Лариса Віталіївна, Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради Волинської області»

Номінація «Математика»

Антонюк Олена Вікторівна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради Волинської області»

Войчак Юлія Богданівна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Луцької міської ради Волинської області»

Гейник Тетяна Юріївна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради»

Дибайло Наталія Володимирівна, Луцька спеціалізована школа I-III ступенів номер 5 Луцькоії міськоії ради Волинськоії області

Кирилюк Ольга Анатоліївна, комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»

Кінах Микола Віталійович, КЗ «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»

Коржова Наталія Андріївна, Луцька спеціалізована школа І — ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області

Мазилюк Надія Геннадіївна, Луцький навчально-виховний комплекс » Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 -технологічний ліцей»

Оліда Ірина Ярославівна, Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»

Отченаш Світлана Миколаївна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 — колегіум Луцької міської ради»

Романюк Володимир Олексійович
, комунальний заклад «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Номінація «Трудове навчання»

Будцев Леонід Євгенійович, Комунальний заклад «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради», м. Луцьк Волинської області

Васько Валентин Анатолійович, Комунальний заклад » Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області»

Гаврилюк Наталія Андріївна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області»

Гайгель Антоніна Віталіївна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 — колегіум Луцької міської ради»

Мазур Тетяна Володимирівна, Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»

Мельник Ірина Володимирівна, Комунальний заклад «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Онисюк Ірина Йосипівна
, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради»

Шевченко Павло Сергійович, Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 — професійний ліцей Луцької міської ради»

Номінація «Українська мова та література»

Вашерук Наталія Олександрівна, Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Квятковська Анна Олександрівна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області»

Кислюк Наталія Володимирівна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради»

Ковальчук Ірина Володимирівна, Комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Костюк Ольга Іванівна, Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»

Кучинська Юлія Вікторівна, Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»

Новосад Лідія Степанівна, Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»

Новосад Тетяна Михайлівна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради»

Повшук Катерина Володимирівна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Луцької міської ради Волинської області»

Проць Анжела Василівна, Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 — природничий ліцей Луцької міської ради Волинської області»

Сироватка Олена Леонідівна, Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області»